اتوماسیون اداری مهندسان مشاور |مزایای اتوماسیون اداری در شرکتهای مهندسی مشاور

اتوماسیون اداری مهندسان مشاور |مزایای اتوماسیون اداری در شرکتهای مهندسی مشاور

اتوماسیون اداری مهندسان مشاور - دانلود رایگان نرم افزار دبیرخانه

اتوماسیون اداری مهندسان مشاور و نرم افزار دبیرخانه یگانه

حوزه مهندسی مشاور یکی از حوزه هایی است که شرکت‌های فعال در آن روابط ویژه‌ای با مشتریان خود دارند. همان طور که میدانیم شرکت های فعال در این حوزه نقش اساسی در زمینه توسعه اقتصادی و فعالیت های عمرانی کشور ایفا می کنند.

بنابراین شرکت های فعال در این حوزه نیاز مبرم به مدیریت بخش های مختلف پروژه های خویش دارند. تشخیص نیازهای رو به رشد مشتریان و مدیریت تعاملات روزافزون میان مهندسان مشاور با مشتریانشان، لزوم به‌کارگیری کارآمد سیستم‌های اتوماسیون اداری را در این سازمان‌ها چند برابر نموده است.

شرکت نرم افزاری یگانه با ارائه نسخه نرم افزار اتوماسیون اداری مهندسان مشاور اقدام به ارائه خدمات خاص به شرکتهای مهندسی مشاور نموده است.

برخی از مزایای استفاده از اتوماسیون اداری مهندسان مشاور به شرح زیر می‌باشد:

 

۱-مدیریت گردش مکاتبات به تفکیک پروژه ها در نرم افزار دبیرخانه

اتوماسیون اداری مهندسان مشاور یگانه به شرکتهای مهندسی مشاور این امکان را می‌دهد تا مکاتبات و اسناد مربوط به هر پروژه را به صورت جداگانه مدیریت و گردش دهند و در مواقع لزوم به راحتی به آن ها دسترسی سریع پیدا نمایند.

۲-دسترسی  تحت وب در اتوماسیون اداری مهندسان مشاور

به دلیل تحت وب بودن نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه شرکت های مهندسی مشاور به راحتی می توانند در هر زمانی به اسناد،مکاتبات، قرارهای ملاقات و … بدون حضور در محل کار دسترسی یابند.

 

اتوماسیون اداری تحت وب - دانلود رایگان نرم افزار دبیرخانه

۳-سطوح دسترسی و مدیریت کاربران در اتوماسیون اداری مهندسان مشاور

اتوماسیون اداری مهندسان مشاور یگانه امکان تعریف سطوح مختلف با دسترسی های متفاوت را دارا می باشد. همچنین به مدیر سیستم این امکان را می دهد که به راحتی بتواند کاربران را مدیریت و رهگیری نماید.

حتما بخوانید:  مزایا استفاده از اتوماسیون اداری

با توجه به این امکان مدیران شرکت های مهندسی مشاور ی توانند در هر لحظه و هر مکانی کاربران خود را کنترل و رصد نمایند تا از بروز خطا در سیستم جلوگیری به عمل آید.

 

۴-فرم ساز در اتوماسیون اداری مهندسان مشاور

با توجه به تنوع پروژه ها، شرکت های مهندسی مشاور نیاز مبرم به تنوع انواع مختلف اقلام اطلاعاتی دارند و برای این امر در اتوماسیون اداری امکان فرم ساز فراهم می باشد.

شرکت های مهندسی مشاور می توانند با استفاده از این قابلیت تمام اقلام اطلاعاتی مورد نیاز خود را در نرم افزار طراحی نمایند.

از جمله فرم های موجود در شرکت های مهندسی مشاور که می توان در نرم افزار اتوماسیون اداری مهندسان مشاور طراحی نمود می توان به فرم مرخصی، فرم ورود و خروج کالا، فرم تنخواه و سایر فرم های موجود اشاره نمود.

از مزایای فرم ساز نرم افزار اتوماسیون اداری مهندسان مشاور می توان به مرحله بعد از طراحی فرم اشاره نمود که امکان تهیه گزارش از فرم ها را برای کاربران ومدیران فراهم می آورد.

 

۵-تهیه فایل پشتیبان در نرم افزار دبیرخانه یگانه

با توجه به تولید روز افزون انواع اسناد و مدارک و فایلهای مختلف در شرکت های مهندسی مشاور و اهمیت حفظ و نگهداری آنها، در اتوماسیون اداری مهندسان مشاور امکان تهیه فایل پشتیبان به صورت دستی و اتوماتیک برای این شرکت ها فراهم می باشد.

 

۶-کاهش زمان انجام فعالیت ها در اتوماسیون اداری مهندسان مشاور

در گذشته زمان انجام یک کار خاص نیازمند زمان بسیار طولانی بود اما اکنون اتوماسیون اداری با افزایش شفافیت اطلاعات و سرعت گردش آنها در بین کارکنان، بهره وری را در سازامان افزایش می دهد و دستیابی به اطلاعات از طریق این سیستم ساده تر می گردد.

حتما بخوانید:  سیستم الکترونیکی یک سازمان چه قابلیت هایی را دارد؟

 

۷- و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *