نصب، راه اندازی و استقرار مجدد سامانه آزمون یگانه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

رضایت مشتریان در شرکت نرم افزاری یگانه
جلب رضایت مشتریان در شرکت نرم افزاری یگانه
۱ مرداد ۱۳۹۶
شرکت یگانه - کارت ملی هوشمند
دریافت کارت ملی هوشمند سریع و بدون دردسر
۷ مرداد ۱۳۹۶

نصب، راه اندازی و استقرار مجدد سامانه آزمون یگانه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

سامانه آزمون یگانه:نصب، راه اندازی و استقرار مجدد سامانه آزمون یگانه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دانشگاه علوم پزشکی گیلان با خرید نسخه جدید نرم افزار سامانه آزمون و خدمات پشتیبانی یک ساله(نصب، آموزش و استقرار) سامانه آزمون یگانه به جمع کاربران شرکت یگانه پیوست.

دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سامانه آزمون یگانه را با هدف سهولت در روند برگزاری آزمون های دانشگاهی (قبل از برگزاری،حین برگزاری،تحلیل آزمون) خریداری کرده است.
به گفته مدیریت واحد خدمات پس از فروش یگانه، سامانه آزمون یگانه با ویژگی‌های متعددی از جمله قابلیت اتصال به سامانه آموزشی سما، تعریف آزمون، فناوری بارکد، صدور کارنامه، صدو شماره صندلی و برگه ورود به جلسه آزمون، گزارش‌گیری پارامتریک، طراحی فرم پاسخنامه، کاربرپسندی و … فرصت مناسبی برای متمرکز کردن فعالیت‌های آموزشی و افزایش بهره ‌وری در اختیار مدیران این دانشگاه، قرار می‌دهد.
وی ادامه داد: همچنین تحلیل آزمون و سوالات آن و تفسیر نتایج این تحلیل می تواند در ارزیابی، بازبینی، بهبود کیفیت و دقت گزینه های آزمون و خود آزمون تاثیر زیادی داشته باشد. لذا اکثر دانشگاه ها که آزمون های چند گزینه ای برگزار می کنند تحلیل نتایج آزمون را همانند تصیح اوراق آزمون الزم و ضروری می دانند.

نرم افزار آنالیز آزمون شرکت یگانه علاوه براستخراج نمره و رتبه شرکت کنندگان در آزمون، تحلیل سئواالت، گزینه ها و آزمون را به صورت اطلاعات آماری به دست می دهد.

درجه دشواری و افتراق هر سئوال، گزینه های انحرافی یا بی تاثیر، سوالات بسیار ساده یا دشوار، واریانس، میانگین میانه نمرات و درجه پایایی آزمون از جمله خروجی های این نرم افزار می باشد. دراین نرم افزار نیز همچنین می توان روند پیشرفت داوطلبان،تحلیل اطلاعات مدرسان به عنوان مدرس یا طراح بررسی کرد.

لازم به ذکر است؛ مدیریت این پروژه از سوی شرکت یگانه به محمدرضا مقدم واگذار شده بود که با موفقیت به سرانجام رسانید.

سامانه آزمون یگانه: نصب، راه اندازی و استقرار مجدد سامانه آزمون یگانه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

سامانه آزمون یگانه