نرم افزار دبیرخانه – دانلود نرم افزار دبیرخانه + سیستم دبیرخانه تحت وب

نرم افزار دبیرخانه - نرم افزار دبیرخانه یگانه

نرم افزار دبیرخانه یگانه نرم افزاری توانا و قدرتمند در حوزه نرم افزار های اداری می باشد. شرکت نرم افزاری یگانه از سال ۱۳۸۴ با استفاده از ظرفیت و پتانسیل نیروهای جوان و دانشگاهی اقدام به تولید، فروش و پشتیبانی نرم افزار دبیرخانه، نرم افزار بایگانی اسناد (نرم افزار آرشیو اسنادنرم افزار اتوماسیون ادرای تحت شبکه، نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و … نمود.

نرم افزار دبیرخانه یگانه با امکانات متنوع و گسترده خود قار به پاسخگویی نیاز سازمان های مختلف می باشد.

نرم افزار دبیرخانه امکاناتی از قبیل ثبت نامه وارده، ثبت نامه صادره، ثبت نامه داخلی، بایگانی و آرشیو نامه ها، تعریف دسته بندی های مختلف در نرم افزار دبیرخانه را دارا می باشد. در ادارمه این مطلب قصد داریم شما را با این امکانات جذاب آشنا سازیم.

 

نرم افزار دبیرخانه چیست؟

نرم افزار دبیرخانه نرم افزاری است که شما می توانید با استفاده از آن تمام نامه ها، اوراق و اسناد اداری، مکاتبات اداری را ثبت نمایید. با استفاده از نرم افزار دبیرخانه شما قادر خواهید بود این اسناد و نامه ها را براساس پارمترهای مختلف ثبت نموده و پس از آن می توانید براساس همین پارامترها جستجو نمایید.

با استفاده از نرم افزار دبیرخانه یگانه شما میتوانید کلیه نامه ها و مکاتبات خود را مدیریت نمایید به طوری که در ابتدا می توانید عملیات ثبت نامه ها را در سیستم دبیرخانه انجام داده و پس از آن امکان جستجوی نامه ها در سیستم دبیرخانه برای شما فراهم می باشد.

با استفاده از نرم افزار دبیرخانه شما میتوانید برای نامه ها موضوعات مختلف تعریف نمایید و یا براساس مقادیر مختلف اطلاعاتی نامه ها را بایگانی و آرشیو نمایید.

 

برای آگاهی بیشتر پیشنهاد می شود حتما مقاله ی: تفاوت نرم افزار آرشیو اسناد و نرم افزار اندیکاتور را مطالعه فرمایید.

                                           دانلود نرم افزار دبیرخانه رایگان - نرم افزار دبیرخانه و شرح وظایف مسئول دبیرخانه

حتما بخوانید:  مشکلات سیستم دستی و گردش کاغذي در سازمان ها چیست؟

ثبت نامه وارده در نرم افزار دبیرخانه یگانه:

 

ثبت نامه وارده در دفتر اندیکاتور:

نامه دریافتی که به آن نامه وارده نیز می گویند نامه هایی هستند که به صورت کاغذی اند و از طریق پیک، پست و یا اشخاص مربوطه به شرکت ها یا سازمان ها وارد می شود.

این نامه ها پس از دریافت در دفتر اندیکاتور یا اندیکس ثبت می شود که به این کار ثبت نامه در دفتر اندیکاتور گویند.

نحوه ثبت نامه وارده در دفتر اندیکاتور به اینصورت است که مسوول دبیرخانه(منشی شرکت) اطلاعات اصلی نامه (شماره ، تاریخ ، فرستنده ، گیرنده نامه و همچنین موضوع نامه) در دفتر اندیکاتور یادداشت می گردد.

مرحله بعد از ثبت نامه در دفتر اندیکاتور، نامه به صورت دستی به مخاطب نامه تحویل داده می شود.

ثبت نامه وارده در نرم افزار دبیرخانه:

این مراحل در نرم افزار دبیرخانه یگانه بسیار ساده تر شده است و تنها کافی می باشد که کاربر نرم افزار با کلیلک بر روی ثبت نامه وارده در فرم مربوطه اطلاعات نامه وارده را ثبت نماید و پس از ان این اطلاعات ذخیره نماید. همچنین کاربر می تواند نامه وارده را اسکن نماید و تصویر نامه را هم نگهداری نماید.

ثبت نامه صادره در نرم افزار دبیرخانه یگانه:

 

ثبت نامه صادره در دفتر اندیکاتور:

نامه خروجی که به آن نامه صادره نیز می گوند نامه هایی هستند که از سازمان یا شرکت شما خارج شده و به شرکت دیگری وارد می شوند.

معمولا این نامه ها در ابتدا به صورت دست نویس می باشند و پس از آن تایپ می گردد و پس از تایپ در دفتر اندیکاتور ثبت و شماره می شوند و در انتها نامه تایپ شده پرینت گرفته می شود و از شرکت خارج می گردد. نحوه خروج نامه از شرکت عموما از طریق پست، فکس و… انجام می گردد.

حتما بخوانید:  آموزش نحوه تهیه نسخه پشتیبان‏ در نرم افزار دبیرخانه و اتوماسیون اداری یگانه

ثبت نامه صادره در نرم افزار دبیرخانه:

فرایند ثبت و صدور نامه صادره در نرم افزار دبیرخانه و بایگانی یگانه بسیار ساده تر گردیده است و به طور کلی کاربر نرم افزار دبیرخانه با کلیلک بر روی ثبت نامه صادره می تواند اطلاعات نامه خود را ثبت نماید و حتی می تواند نامه خود را در محیط نرم افزار تایپ نماید و در نهایت می تواند آن را پرینت نماید به علاوه این که کاربر قادر خواهد بود فایل Word نرم افزار را نگهداری نمایید و در هنگام نیاز به آن مراجعه نماید.

جستجو نامه در سیستم دبیرخانه تحت وب یگانه:

نرم افزار دبیرخانه یگانه جهت سهولت و رفاه کاربران محترم فرایند جستجو را به صورت بسیار ساده اما کاربردی برای کاربران قرار داده است.

به طوری که کاربران قادر خواهند بود براساس هر نوع اطلاعاتی که مد نظرشان است نامه ها و اسناد خود را جستجو نمایند.

نرم افزار دبیرخانه و بایگانی یگانه:

در نرم افزار دبیرخانه و بایگانی یگانه شما قادر خواهید بود کلیه نامه ها، مکاتبات و اسناد خود را براساس دسته بندی های مختلف بایگانی (طبقه بندی) نمایید و در صورت نیاز به طبقه بندی مربوطه رجوع نمایید.

کاربر در تعریف این دسته بندی و بایگانی آزاد بوده و می تواند براساس نیاز خود هر نوع طبقه بندی که نیاز دارد را تعریف نماید.

برخی از کاربران نامه و اسناد را به صورت موضوعی بایگانی می نمایند که به آن بایگانی موضوعی گویند.

برخی دیگر نامه و اسناد را به ترتیب حروف الفبا بایگانی می نمایند که به آن بایگانی الفبایی گویند.

برخی دیگر نامه و اسناد را براساس پروژه ها بایگانی می نمایند که به آن بایگانی موضوعی گویند.

سطح دسترسی در سیستم دبیرخانه تحت وب یگانه :

تعریف سطوح دسترسی در نرم افزار دبیرخانه و بایگانی یگانه در دو سطح اصلی می باشد و تعریف آن بسیار ساده است.

حتما بخوانید:  نرم افزار دبیرخانه و بایگانی اسناد-تفاوت نرم افزار دبیرخانه یا بایگانی اسناد چیست؟

تعریف سطح دسترسی در نرم افزار دبیرخانه از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار می باشد به طوریکه در هر سازمانی می توان بی نهایت سطوح دسترسی تعریف نمود.

عموما یک سطح دسترسی برای مدیر سیستم انجام می گردد که براساس آن به کلیه امکانات برنامه دسترسی دارد و می تواند مدیریت نرم افزار دبیرخانه یگانه را در دست بگیرد.

همچنین هر سازمانی بر اساس نیاز می تواند سطوح مختلف دیگر را برای کاربران خود تعریف نماید.

اسکن اسناد و مدارک در سیستم دبیرخانه و بایگانی :

با استفاده از نرم افزار دبیرخانه و بایگانی یگانه قادر خواهید بود کلیه مدارک، اسناد و نامه های سازمان را در نرم افزار توسط اسکنر به صورت مستقیم از داخل برنامه  اسکن نمایید.

سیستم دبیرخانه یگانه هیچ محدودیتی در رابطه با استفاده از انواع اسکنرها از نطر مدل و کاربرد اسکنرها ندارد و شما می توانید با استفاده از هر اسکنری نامه ها و اسناد خود را اسکن نمایید.

 

عدم محدودیت زمانی و مکانی در سیستم دبیرخانه تحت وب یگانه:

نرم افزار دبیرخانه یگانه به صورت تحت وب می باشد و بر همین اساس کاربران هیچ گونه محدودیتی در زمان و مکان دسترسی به اسناد و نامه های خود نخواهند داشت.

نرم افزار دبیرخانه یگانه با استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید نرم افزار محیط امنی را برای استفاده کاربران فراهم آورده است و از نظر مسائل امنیتی هیچ گونه محدودیتی برای کاربران به وجود نخواهد آورد.

می توانید برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت نرم افزاری یگانه به شماره: ۲۲۴۶۶۷۴۸ – ۲۲۴۶۹۴۹۰ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
نرم افزار دبیرخانه – دانلود نرم افزار دبیرخانه + سیستم دبیرخانه تحت وب
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *