نرم افزار اتوماسیون اداری – با سیستم اتوماسیون اداری یگانه به روز باشیم.

نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه - نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

نرم افزار اتوماسیون اداری – با سیستم اتوماسیون اداری یگانه به روز باشیم.

بر هیچ کس پوشیده نیست که دنیای امروز دنیای تکنولوژی و فناوری است و با توجه به شتاب عجیبی که در دنیای تکنولوژی شاهد آن هستیم، همه چیز به سرعت تغییر می کند و فقط با گذشت چند سال کافی است تا یک ایده جدید و کاملا نو به موضوعی قدیمی، سنتی و پیش پا افتاده تبدیل شود.

در موضوع اتوماسیون اداری(Automation) در ایران نیز اغلب شرکت های نرم افزاری مسیر را از همان ابتدا غلط رفته اند.

به صورت محال اگر قالب و متدولوژی ۲۰ سال پیش در تولید و توسعه یک محصول نرم افزاری قابل قبول بوده باشد، قطعا امروز دیگر آن روش کهنه شده و برای کسب و کارهای مدرن امروزی نامناسب است.

امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته سیستم مکاتبات جای خود را به سیتم های ایمیل و … داده اند، همانطور که بیان شد سیستم های جدید نگاهی فراتر از تبدیل مکاتبات سنتی به الکترونیکی دارند.

نکته قابل تامل این است که در اکثر کشورهای پیشرفته و صنعتی به دلیل فراگیر شدن اینترنت و در دسترس بودن آن، یکپارچه شدن سازمان ها، سیستم مکاتبات اداری برچیده شده است…

حتما مطالعه نمایید: تاثیر نرم افزار اتوماسیون اداری بر افزایش بهره وری پرسنل

با این تفاسیر امروز حتی کسب و کارهای ایرانی نیز که مدتها به جز بازار داخل چشم بر همه دنیا بسته بودند، امیدوارند که سهمی از بازارهای جهانی به دست آورند. بدیهی است که نمی توان با سیستم ها و ابزارهای سنتی به رقابت با آنها چشم دوخت.

حتما بخوانید:  تاریخچه پروتکل تبادل الکترونیکی مکاتبات ECE

بنابراین همه کسب و کارها می بایست همزمان با ارتقا محصولات، نحوه ارائه خدمات بهتر و تمرکز بر ارتقا کیفیت، ابزارهای پیشرفته تری را نیز مورد استفاده قرار دهند.

ویژگی های نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه:

نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه بر پایه تکنولوژهای به روز و استاندارد طراحی و توسعه داده شده است که امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد.

از جمله امکاناتی که نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه در اختیار شما قرار می دهد: فکس سرور ، ایمیل سرور ، پروتکل ECE و…

همچنین نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه تحت وب می باشد و امکان دسترسی به آن را از طریق اینترنت در هر مکان و زمانی خواهید داشت.

اکنون سوال اساسی این است که با توجه به قیمت مناسب این سیستم چرا شما این ابزارهای مدرن را در اختیار نگیرید. و خود را در رده سازمانهای توسعه یافته قرار ندهید…

برای مطالعه سایر مشخصات ، امکانات و ویژگی های نرم افزار اتوماسیون اداری یگانه با شماره های : ۲۲۴۶۶۷۴۸ و ۲۲۴۶۹۴۹۰ تماس حاصل فرمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *